Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Binek Grubu Cihazlar

OTO ARIZA TESPİT CİHAZI NEDİR ?

Hızla ilerleyen ve yenilenen teknoloji sayesinde otomobil sektörüde nasibini almıştır. Eski araçlarda oluşan arızalar ve tamirleri "mekanik" yani ustalarımızın el ile sorunu bulup tamir etmesi gerekmekteydi. Yeni üretilen araçlarda elektrik aksamları ve özellikleri açısından eski araçlara göre bir hayli fazladır. Durum böyle oluncada araçlarda oluşan arızaların tespitini yapabilmekte zorlaşmıştır. İşte tam bu nokta da ustalarımızın imdadına arıza tespit cihazları yetişmiştir. Böylece mekanik sektör devrinden elektroniğe dönüş başlamıştır.

Brand: Bmw Model: bmwicom
BMW ICOM 2 ARIZA TESPIT CİHAZIYLAYAPABİLECEKLERİMİZARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ SALMAPARTİKÜL..
6.250,00TL
Brand: Mercedes Model: c5
KAMER BİLİŞİM OTOMOTİV TECRÜBESİ VE GARANTİSİ İLE!!! ŞOK KAMPANYA !!!Yeni Mercedes-Benz SDConnect 5 diagnostik arıza tespit cihazı geçmişten günümüze kadar olan tüm mercedes diagnostic cihazlarının en gelişmiş versiyonu olarak piyasaya sunulmuştur. Mercedes-Benz SD Connect C5 ile i..
7.500,00TL
Model: KBL-00138
KABLO SETİ ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞTIR ( Muadili Yoktur )KABLO MODELLERİNE DİKKAT EDİNİZ...Binek ve Hafif Ticari Araç Kablo Seti (Autocom, Delphi, Eclipse, WOW )1. VW LT 35 ve Mercedes Benz Sprinter 14 Pin & Obd22. Mercedes 38 Pin & Obd23. Bmw 20 Pin & Obd24. Fiat 3 Pin & Obd25. VW Au..
315,00TL
Delphi Ariza Tespit Cihazi
Yeni FIRSAT
Model: universal1
DELPHI  ARIZA TESPİT CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ SALMAPARTİKÜ..
1.199,00TL
Model: CHZ-00156
Elm327 OBD Arıza Tespit Cihazı, Elm 327 Obd USB Arıza Cihazı   ELM327 işlemci kullanır.  Sistem gereksinimi Windows ( Windows98 / 2000 / XP / Vista & 7 ) , … Aracın bilgisayarında bulunan arıza kodlarını okur ve ne anlama geldiklerini ekrana yansıtır. Veritaban..
75,00TL
Model: CHZ-00157
Fiat Ecu Scan SetFiyata yazılım dahildir. Tamamen Türkçedir. Fiat marka araçlardaki gizli özellikleri aktif edebilir ve  teşhis yapabilirsiniz. Cihazda bulunan çip desteği ile aracın bütün donanımlarına bağlanıp veri yazabilir, gizli özellikler aktif edilebilir, DPF jenerasyonu y..
1.250,00TL
Brand: Fiat / Alfa Romeo Model: micra1
MİCROPOD II  ARIZA TESPİT CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ SALMA..
369,00TL
Brand: Ford Model: vcmids1
FORD IDS VCM 1 ORGİNAL ARIZA TESPIT  CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZ VERSİYON 116.1ARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖ..
5.000,00TL
Brand: Ford Model: vcm2
FORD IDS VCM 2 ORGİNAL ARIZA TESPIT  CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZ MİCROCAT KATOLOĞUYILLIK İNCODE ( ANAHTAR ) ÜYELİKARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMEANAHTAR - IMMOBILISER PATHS - KODLAMA - INCODE/OUTCODESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANS..
3.599,00TL
Model: honda1
Honda MVCI - 3G HDS Yeni Nesil Arıza Tespit Cihazı YAPABİLECEKLERİMİZ Honda MVCI Arıza tespit cihazı HDS ve MVCI yazılımı ile çalışıp 1992 – 2014 Honda araçlar üzerinde arıza tespiti, Beyin (ECU) programlanması, adaptasyon, ve birçok fonksiyonu gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.Y..
5.499,00TL
Model: jlr
LAND ROVER JLR VCM 2 ARIZA TESPİT CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZVERSİYON V146 VCM2MİCROCAT KATOLOĞU---ONLİNE İŞLEM İÇİN MÜRACAT EDİNİZ---ARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER..
5.349,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)
Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.