Menu
Your Cart

Binek Grubu Cihazlar

Binek Grubu Cihazlar

OTO ARIZA TESPİT CİHAZI NEDİR ?

Hızla ilerleyen ve yenilenen teknoloji sayesinde otomobil sektörüde nasibini almıştır. Eski araçlarda oluşan arızalar ve tamirleri "mekanik" yani ustalarımızın el ile sorunu bulup tamir etmesi gerekmekteydi. Yeni üretilen araçlarda elektrik aksamları ve özellikleri açısından eski araçlara göre bir hayli fazladır. Durum böyle oluncada araçlarda oluşan arızaların tespitini yapabilmekte zorlaşmıştır. İşte tam bu nokta da ustalarımızın imdadına arıza tespit cihazları yetişmiştir. Böylece mekanik sektör devrinden elektroniğe dönüş başlamıştır.

Brand: Bmw
BMW ICOM 2 ARIZA TESPIT CİHAZIYLAYAPABİLECEKLERİMİZARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ SALMAPARTİKÜL..
4.860,00TL
Vergiler Hariç:4.500,00TL
Brand: Mercedes
KAMER BİLİŞİM OTOMOTİV TECRÜBESİ VE GARANTİSİ İLE!!! ŞOK KAMPANYA !!!Yeni Mercedes-Benz SDConnect 5 diagnostik arıza tespit cihazı geçmişten günümüze kadar olan tüm mercedes diagnostic cihazlarının en gelişmiş versiyonu olarak piyasaya sunulmuştur. Mercedes-Benz SD Connect C5 ile i..
8.100,00TL
Vergiler Hariç:7.500,00TL
MİCROPOD II  ARIZA TESPİT CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ SALMA..
369,00TL
Vergiler Hariç:369,00TL
Brand: Ford
FORD IDS VCM 1 ORGİNAL ARIZA TESPIT  CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZ VERSİYON 116.1ARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖ..
5.400,00TL
Vergiler Hariç:5.000,00TL
Brand: Ford
FORD IDS VCM 2 ORGİNAL ARIZA TESPIT  CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZ MİCROCAT KATOLOĞUYILLIK İNCODE ( ANAHTAR ) ÜYELİKARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMEANAHTAR - IMMOBILISER PATHS - KODLAMA - INCODE/OUTCODESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANS..
3.886,92TL
Vergiler Hariç:3.599,00TL
Honda MVCI - 3G HDS Yeni Nesil Arıza Tespit Cihazı YAPABİLECEKLERİMİZ Honda MVCI Arıza tespit cihazı HDS ve MVCI yazılımı ile çalışıp 1992 – 2014 Honda araçlar üzerinde arıza tespiti, Beyin (ECU) programlanması, adaptasyon, ve birçok fonksiyonu gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.Y..
5.938,92TL
Vergiler Hariç:5.499,00TL
LAND ROVER JLR VCM 2 ARIZA TESPİT CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZVERSİYON V146 VCM2MİCROCAT KATOLOĞU---ONLİNE İŞLEM İÇİN MÜRACAT EDİNİZ---ARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER..
5.776,92TL
Vergiler Hariç:5.349,00TL
Brand: PSA
PEUGEOT / CİTROEN  ARIZA TESPİT CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ ..
1.998,00TL
Vergiler Hariç:1.850,00TL
Brand: Mercedes
MERCEDES SD CONNECT C4  ARIZA TESPİT  CİHAZICİHAZ İLE BAŞLICA YAPABİLECEKLERİMİZ2019.12 versiyonARIZA OKUMA / SİLMECANLI DEĞER ÖLÇÜMÜAKTİVASYON TESTİYAKIT ÖLÇÜM TESTİKODLAMAPROGRAMLAMAADAPTASYONMOTOR ABSESPHAVA YASTIĞIGÖVDE BİLGİSAYARIOTOMATİK ŞANZIMANHIZ LİMİTİ AÇMAADBLUE ..
960,00TL
Vergiler Hariç:960,00TL
Mitsubishi MUT-3 Diagnostic ToolYAPABİLECEKLERİMİZ ARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ SALMAPARTİKÜL F..
5.172,12TL
Vergiler Hariç:4.789,00TL
Brand: opel
2019 VERSİYON GÜNÜMÜZDE OPEL-CHEVROLET YETKİLİ VE ÖZEL SERVİSLERİNDE KULLANILAN ARIZA TESPİT CİHAZIDIR. GDS DİAGNOSTİK YAZILIM , GLOBALTIS SİSTEMİ VE ESKİ ARAÇLAR İÇİN ENTEGRE TECH 2 YAZILIMI İLE HE ARIZA TESPİTİ , HEMDE PROGRAMLAMA İŞLEMLERİNDE KOMPLE ÇÖZÜM SUNMAKTADIR...
8.046,00TL
Vergiler Hariç:7.450,00TL
Brand: Renault
RENAULT CAN CLİP  ARIZA TESPİT CİHAZIYLA YAPABİLECEKLERİMİZARIZA KODLARINI OKUMA/SİLMESİSTEM TARAMASERVİS LAMBASI SÖNDÜRMEOTOMATİK ŞANZIMANSRS / HAVA YASTIĞI / ABSKLİMA / A/CGÖVDE ELEKTRONİĞİCANLI DEĞER OKUMAADAPTASYONKODLAMAPROGRAMLAMAAKTİVASYON TESTİENJEKTÖR KODLAMAELEKTRONİK EL FRENİ S..
215,99TL
Vergiler Hariç:199,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.